O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się hurtową sprzedażą najwyższej jakości obuwia produkcji polskiej. Na rynku obuwniczym istniejemy od 1994 roku. Do swojej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie dlatego zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście, fachowe porady, oraz na to, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z przeprowadzonej transakcji.

Pozostałe informacje

LEGALNOŚĆ i GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta (gwarancja wynosi 2 lata, przy czym gwarancji nie podlega naturalne zużywanie się obuwia), importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon (FV na życzenie) na obuwie i przesyłkę. Wszystkie ceny podane w aukcji są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Zakupione przedmioty wysyłane są jak najszybciej - najczęściej tego samego lub następnego dnia roboczego do godz.15 po zaksięgowaniu wpłaty (lub otrzymaniu informacji o wysyłce za pobraniem). Przedmioty wysyłane są zgodnie z wyborem Klienta w formularzu płatności i dostawy (FOD) poprzez Paczkomaty InPost lub firmą kurierską. Koszty wysyłki podane są w opisie aukcji. Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego towaru w naszej siedzibie w Warszawie. Sprzedawane przez nas obuwie pochodzi z aktualnej oferty naszej hurtowni, więc w wyjątkowych przypadkach mogą nastąpić pewne opóźnienia (do 2-3tyg.) w realizacji zamówień.

WYMIANA  TOWARU
W przypadku gdyby wybrany rozmiar był niewłaściwie dobrany - poinformuj nas o tym w ciągu 14 dni (późniejsza wymiana nie będzie przez nas realizowana) - w miarę możliwości zamienimy go na odpowiedni (koszty wymiany/przesyłki ponosi Kupujący). 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

NUMER KONTA BANKOWEGO: 73 1140 2004 0000 3102 7659 7022