Click for more products.
Niestety nic nie znaleziono

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się hurtową sprzedażą najwyższej jakości obuwia produkcji polskiej. Na rynku obuwniczym istniejemy od 1994 roku. Do swojej pracy podchodzimy w pełni profesjonalnie dlatego zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście, fachowe porady, oraz na to, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z przeprowadzonej transakcji.

Pozostałe informacje

LEGALNOŚĆ i GWARANCJA
Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta (gwarancja wynosi 2 lata, przy czym gwarancji nie podlega naturalne zużywanie się obuwia), importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon (FV na życzenie) na obuwie i przesyłkę. Wszystkie ceny podane w aukcji są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Zakupione przedmioty wysyłane są jak najszybciej - najczęściej tego samego lub następnego dnia roboczego do godz.15 po zaksięgowaniu wpłaty (lub otrzymaniu informacji o wysyłce za pobraniem). Przedmioty wysyłane są zgodnie z wyborem Klienta w formularzu płatności i dostawy (FOD) poprzez Paczkomaty InPost lub firmą kurierską DPD. Koszty wysyłki podane są w opisie aukcji. Możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego towaru w naszej siedzibie w Warszawie. Sprzedawane przez nas obuwie pochodzi z aktualnej oferty naszej hurtowni, więc w wyjątkowych przypadkach mogą nastąpić pewne opóźnienia (do 2-3tyg.) w realizacji zamówień.

WYMIANA  TOWARU
W przypadku gdyby wybrany rozmiar był niewłaściwie dobrany - poinformuj nas o tym w ciągu 14 dni (późniejsza wymiana nie będzie przez nas realizowana) - w miarę możliwości zamienimy go na odpowiedni (koszty wymiany/przesyłki ponosi Kupujący). 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

NUMER KONTA BANKOWEGO: 73 1140 2004 0000 3102 7659 7022

Menu

Udostępnij

Kod QR

Opcje

Click for more products.
Niestety nic nie znaleziono

Utwórz konto, aby móc zapisać, jako polubione.

Zaloguj się

Utwórz konto, aby korzystać z list zakupów.

Zaloguj się